Zeros and Ones (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Zeros and Ones (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Zeros and Ones (2021)

12656
 75 min    2021    HD     

Një ushtar amerikan i vendosur në Romë, me Vatikanin e hedhur në erë, nis udhëtimin e një heroi për të zbuluar dhe mbrojtur kundëra një armiku të panjohur që kërcënon të gjithë botën.