Wake (2021) aka Dangerous – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wake (2021) aka Dangerous


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Wake (2021) aka Dangerous

10279
 99 min    2021    Full HD     5.0

Një sociopat i reformuar udhëton në një ishull të largët për të hetuar misterin që qëndron pas vdekjes së vëllait të tij, por shumë shpejt përfundon duke u përballur me më shumë nga sa e kishte menduar.