Tune in for Love (2019) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tune in for Love (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Tune in for Love (2019)

3711
 122 min    2019    HD     7.2

U RREGULLUA FILMI! Në 1994, gjatë krizës financiare të Koresë, dy persona takohen duke shkëmbyer historitë e tyre ne një program radioje. Ata ranë në dashuri, por nuk duket se kjo dashuri ka gjetur kohën e duhur.