This Is Not a War Story (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
This Is Not a War Story (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

This Is Not a War Story (2021)

2114
 112 min    2021    Full HD     5.7

Një grup veteranësh në Nju-Jork përballen me pasojat e pas-luftës duke krijuar një art të pazakontë.