The Trip (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Trip (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Trip (2021)

6925
 113 min    2021    Full HD     6.9

Një çift që nuk po funksionon, shkon në një kabinë të largët për t'u lidhur përsëri, por secili ka synime të vrasë tjetrin. Para se të realizojnë planet e tyre, vijnë vizitorë të papritur dhe ata përballen me një rrezik më të madh.