The Marco Effect (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Marco Effect (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Marco Effect (2021)

2061
 125 min    2021    HD     5.2

Kur 14-vjeçari Marko, një i pastrehë rom, arrestohet në kufirin danez për posedim të pasaportës së një nëpunësi publik të zhdukur, inspektori i policisë dhe ekipi i tij kanë për detyrë të gjejnë lidhjen. Rasti i vjetër përmban disa elemente të dyshimta: nëpunësi u akuzua për pedofili pak para se të zhdukej dhe çështja e tij u mbyll jashtëzakonisht shpejt…