The Electrical Life of Louis Wain (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Electrical Life of Louis Wain (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Electrical Life of Louis Wain (2021)

1489
 111 min    2021    Full HD     6.8

Artisti anglez Luis Uain u bë i njohur në fund të shekullit të 19-të për pikturat e tij surreale të maceve që duket se pasqyronin shëndetin e tij mendor.