The Crossing (2020) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Crossing (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Crossing (2020)

7380
 96 min    2020    HD     6.5

Lufta e Dytë Botërore, Dhjetor 1942, katër fëmijë në arrati. Sara dhe Danieli janë hebrenj që dëbohen nga vendi i tyre dhe fshihen në bodrumin e Otos dhe Gerdës, derisa policia i zbulon. Kjo sjell arrestimin e prindërve të Otos dhe Gerdës. Pas kësaj, katër fëmijët duhet të shkojnë në Suedinë neutrale.