The Covid Killer (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Covid Killer (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Covid Killer (2021)

7864
 83 min    2021    HD     

Një detektiv vihet në ndjekje të një vrasësi që po terrorizon qytetin e Nju Jorkut, gjatë kohës kur pandemia e Covid-19 është në pikën e saj më kulminante.