The Congo Murders (2018) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Congo Murders (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

The Congo Murders (2018)

2595
 122 min    2018    Full HD     6.1

Në vitin 2009, dy aventurierë Norvegjez akuzohen për vrasjen e shoferit të tyre ndërsa përpiqeshin të kalonin në Kongon lindore. Prej dy burrave të arrestuar, tensionet politike dhe diplomatike kapin kulmet.