Sweetheart (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweetheart (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sweetheart (2021)

3310
 103 min    2021    HD     6.3

Një adoleshente introverte, e ndërgjegjshme për mjedisin, e quajtur AJ, tërhiqet zvarrë në një park pushimesh bregdetare nga familja e saj 'normale' e dhimbshme, ku ajo befasohet papritur nga një roje shpëtimi, me emrin Isla.