Sparks (2013) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sparks (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sparks (2013)

2783
 97 min    2013    HD     5.4

Një vigjilent i maskuar që zbulon anën e errët të heroizmit. Shkuarja pas super-kriminelit më famëkeq të vendit e lë jetën dhe reputacionin e Sparks në gërmadha.