Sisters Apart (2020) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sisters Apart (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sisters Apart (2020)

5823
 93 min    2020    Full HD     5.9

Rojda, një ushtare gjermane, me origjinë kurde, shkon vullnetare në një mision për të trajnuar ushtaret femra kurde në Irak për të luftuar kundër ISIS. Por askush nuk duhet të kuptojë që, në të vërtetë, ajo është duke kërkuar motrën e saj të zhdukur.