Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

3990

Pas funeralit të mamasë së tij, Juniorit i duhet të marrë një vendim se cila do të jetë marrëdhënia e tij e mëtejshme me shokët e tij, por sidomos, me të atin, që e zhgënjen, në ditën më të rëndë të jetës së tij…