One Shot (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
One Shot (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

One Shot (2021)

10285
 96 min    2021    Full HD     5.7

Një skuadër elitare e ushtrisë, në një mision të fshehtë për të transportuar një të burgosur jashtë një burgu ishullor të CIA-s, bllokohet kur kryengritësit sulmojnë ndërsa përpiqen të shpëtojnë të njëjtin të burgosur.