Night Teeth (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Night Teeth (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Night Teeth (2021)

3039
 107 min    2021    Full HD     5.6

Për të fituar disa para shtesë, studenti i çuditshëm Beni, punon si shofer për një natë. Detyra e tij është të shëtisë dy vajza të reja misterioze rreth Los Anxhelosit në një natë festash. I mahnitur nga sharmi i klienteve të tij, ai mëson se pasagjeret e tij kanë një etje të madhe për gjak.