Nelly Rapp: Monster Agent (2020) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Nelly Rapp: Monster Agent (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Nelly Rapp: Monster Agent (2020)

2342
 93 min    2020    HD     6.0

Nelli dhe qeni i saj, Londoni, janë gati të kalojnë pushimet e vjeshtës me xhaxhain e saj, Hanibalin. Shumë shpejt ajo vë re se ai nuk bënte një jetë normale. Xhaxhai i saj është një agjent përbindëshash. Nelli përfshihet në një aventurë të mbushur me fantazma, vampirë dhe njerëzish-ujqër.