Mosley (2019) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mosley (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Mosley (2019)

3236
 100 min    2019    Full HD     6.5

Një specie e njohur si "torifantë" rebelohen kundër jetës së tyre nën skllavërinë e njeriut dhe nisin një udhëtim të rrezikshëm plot me të papritura për të gjetur qytetin e "Legjendës së Vertikalve".