Madame Bovary (2014) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Madame Bovary (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Madame Bovary (2014)

6052
 118 min    2014    HD     5.7

E mërzitur me martesën e saj me një mjek fshati dhe e mbytur nga jeta në një qytet të vogël, Ema Bovari, ndjek ëndrrat e saj pasionante pavarësisht se sa mund ti kushtojnë ato.