Love Hard (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Love Hard (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Love Hard (2021)

11208
 104 min    2021    Full HD     6.4

Një vajzë nga Los Angelos, e pafat në dashuri, bie në dashuri me një djalë të Bregut Lindor në një aplikacion takimesh dhe vendos ta befasojë atë për pushime, vetëm për të zbuluar se ajo është mashtruar. Kjo komedi romantike tregon përpjekjen e saj për të rënë në dashuri.