Fried Barry (2020) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fried Barry (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Fried Barry (2020)

1322
 99 min    2020    Full HD     5.7

Berri është një i varur nga droga, i cili rrëmbehet prej alienëve. Berri kalon në vend të dytë pasi një vizitor i huaj merr kontrollin e trupit të tij dhe e çon atë për një xhiro nëpër Kejp Taun. Ajo që pason është droga, seksi dhe dhuna ndërsa turisti ynë i huaj hyn në botën e çuditshme dhe të mrekullueshme të njerëzimit.