Don't Look Up (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don’t Look Up (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Don’t Look Up (2021)

427
        HD     

Dy astronomë të nivelit të ulët duhet të shkojnë në një turne gjigant mediatik për të paralajmëruar njerëzimin për një kometë që po afrohet që do të shkatërrojë planetin Tokë.