Doctor (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Doctor (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Doctor (2021)

5637
 148 min    2021    Full HD     7.9

Një mjek ushtarak vendos të gjejë mbesën e ish të fejuarës së tij, e cila është rrëmbyer. Misioni i tij e përball me rrjetin e trafikut njerëzor në Goa.