Dennis the Menace (1993) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dennis the Menace (1993)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Dennis the Menace (1993)

2242
 94 min    1993    HD     5.6

Kur prindërve te tij iu desh të dilnin jashtë qytetit, Denisi qëndroi me z. dhe znj. Uillson. Mistreci i vogël po e çmend z.Uillson, por Denisi thjesht po mundohet të jetë i dobishëm, gjithashtu edhe me hajdutin që sapo ka mbërritur në qytet.