Bruised (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bruised (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bruised (2021)

5922
 129 min    2020    HD     5.6

Një boksiere vendos të kthehet në ring për t'u përballur me kundërshtaren e saj kur djali që kishte braktisur hyn papritur në jetën e saj.