Bad Christmas (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bad Christmas (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bad Christmas (2021)

3526
 93 min    2021    HD     6.6

Një natë e qetë Krishtlindjesh ndërpritet kur një hajdut hyn në një shtëpi. Vajza e vogël e familjes e ngatërron me Babagjyshin dhe i kërkon të plotësojë listën e dëshirave për Krishtlindje.