7 Prisoners (2021) – Filma24.CX | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
7 Prisoners (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

7 Prisoners (2021)

12479
 93 min    2021    HD     7.2

Për të siguruar një jetë më të mirë për familjen e tij në fshat, 18-vjeçari Mateus pranon të punojë në një kantier në São Paulo për shefin e tij të ri, Lukën. Kur ai dhe disa djem të tjerë bien në kurthin e botës së rrezikshme të trafikimit të qenieve njerëzore, Mateus detyrohet të punojë për njeriun që e bëri​ të rrezikojë të ardhmen e tij dhe të familjes së tij.